Sık Sorulanlar


Sistemimiz ,doğrudan satış sistemi olup , dünyaca kabul görmüş olan ve birçok dev firmanın satış stratejisi olarak kullandığı bir sistemdir. Tabi ki gerçek ve tamamen yasaldır. Aldığınız tüm primler ve ürünler faturalandırılarak vergisi ödenmektedir. Satılan tüm ürünlerde KDV , aldığınız primlerin ise stopaj vergisi ödenmektedir.

18 yaş ve üstü olmalıdır.

Sistemimize üye olabilmek için öncelikle Temsilci Başvuru Formunu eksiksiz doldurmalısınız. Başvurunuz tarafımıza ulaştığında Yetkililerimiz verdiğiniz iletişim bilgileri aracılığıyla 3 gün içerisinde size ulaşacaklardır. Temsilciliğinizin başlaması için  ilk girişinizde Temsilci fiyatıyla minimum 75 TL. 'lik sipariş vermeniz gerekmektedir. Ayrıca bir defaya mahsus olmak üzere 7,50 Tl. kayıt ücreti alınmaktadır.Bu şartları yerine getirdiğinizde üyeliğiniz aktif olur ve çalışmaya başlarsınız.

Üye olduktan sonra hem üye yaparak , hem satış yaparak ,hem de ekibinizin yaptığı her satıştan kazanç sağlarsınız. Sadece kendi kişisel ihtiyaçlarınızı karşılarsanız, her siparişinizde Katalog fiyatı üzerinden %25-40 arasında Temsilci İndirimi kazanırsınız. Eğer siz hariç 5 (beş) kişiyi sisteme eklerseniz Ekip kurmuş olursunuz ve Takım Öncüsü seviyesine yükselirsiniz.Bunun için ise öncelikle çevrenizdeki en yakınlarınızdan , komşularınızdan , akrabalarınızdan başlayarak iş fırsatımızı sunarak onları da sisteme dahil edebilirsiniz. Takım Öncülüğü seviyesinde ekibinizdeki her kişinin aldığı her üründen size prim gelecektir.

Hayır . Her ay aktiflik şartımız bulunmamaktadır. Yalnız 3 (üç) ay üstüste sipariş vermezseniz Temsilciliğiniz otomatik olarak sonlandırılır. Takım Öncüsü ve üzeri seviyelerde olanlar için ise aylık minimum 75 Tl. ve üzerinde sipariş zorunluluğu vardır. Sipariş vermeyen Temsilciler Ekip cirolarından prim alamaz ve alt seviyeye düşerler.

AVON ana sektör olarak kozmetik üzerine kurulmuş bir sistemdir. Ürünlerimiz arasında Cilt Bakım Ürünleri,Kişisel Bakım Ürünleri,Parfümler,Makyaj ve Yüz Bakım Ürünleri,Saç Bakım Ürünleri,Erkek Bayan ve Çocuk Bakım Ürünleri,Güneş Bakım Ürünleri ile Takı ve Aksesuar çeşitleri bulunmaktadır. Sürekli artan ürün çeşitleri ile çok geniş bir ürün gamı sunulmaktadır

Ürün fiyatlarımız piyasa fiyatlarının üzerinde değildir. Piyasa değerinde sizlere satış için sunulmaktadır. Fiyat politikamız gereği sisteme koyduğumuz ana kalemlerin tümünde ekonomik ürün gruplarımız da mevcuttur. Yani herkesin kullandığı ürünleri her kesimin bütçesine göre satışını yapabilirsiniz.

Bizim işimiz internette yapılan bir iş değildir. İnternette sadece tanıtımı vardır ve üyelerimiz kontrollerini yapabilmeleri için web sayfamızı kullanırlar. Bunun dışında birebir yapılan bir iştir. Ayrıca daha öncede belirttiğimiz gibi bu çalıştığımız sistem ilk defa ortaya çıkmış bir iş değildir. Dünyanın birçok ülkesinde uygulanan ve çok başarı saglanan bir sistemdir. Dünyaca ünlü Harward Üniversitesi'nde branş dersi olarak okutulan bir sistemdir. Şirketimizle ilgili resmi araştırmalarınızı yapabilirsiniz.

Sitemizden kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Son derece güvenli olan bu ödeme sisteminde bilgileriniz biz ve banka görevlileri dahil hiç kimsenin eline geçmemekte, paranızı sistem otomatik olarak çekmektedir. Ayrıca sistemimiz 128 bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır. Gerek kişisel bilgileriniz gerekse kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde kimsenin eline ulaşmamaktadır. Sitemizde ve Sistemimizde üst düzey güvenlik sağlanmıştır.

Sizin adınıza fatura kesilebilmesi için mutlaka vergi numaranız yada TC. kimlik numaranız gerekmektedir. Sadece fatura kesebilmek için bu bilgi sizden istenmektedir. Gerek T.C kimlik numaranız gerekse banka bilgileriniz sizin için risk taşımamaktadır. Yani sizin banka hesabınıza sadece para yatırılabilir başka hiçbir şey yapılamaz. Aynı şekilde TC. numaranızla da sadece kimlik bilgilerinize ulaşılır ki bu bilgileri üyelik formunuzda zaten veriyorsunuz. Sizlere kazançlarınızı aktarabilmemiz içinde herhangi bir bankadaki hesap bilginiz gerekmektedir.

Temsilci olduğunuzda size bir Temsilci Numarası  ve Şifresi verilir. Bu Kullanıcı bilgileri ile Sisteme girdiğinizde  tüm üyelerinizi, onlarında her birinin üyelerini , haftalık bekleyen ödeme tutarınızı, şu ana kadar yapılmış tüm ödemeleri ve ekstrelerini internetten kontrol edebilirsiniz. 

Avon Sisteminde toptan ürün alımı mantığı yoktur.Dolayısıyla bu şekilde yapılan ürün alımları size indirim sağlamayacaktır. 

Üye olduktan sonra vereceğiniz siparişlerde 75 TL ve üzeri için tüm kargo masrafları şirkete aittir. 75 TL’nin altında ise Türkiye’nin her yerine sabit 7,5 TL kargo ücreti üyeye aittir.

Sistemimizde vadeli satış yoktur. Ancak kredi kartınızla ödeme yapıp bir ay sonra paranızı ödemiş olursunuz , bu şekilde vadelendirilir. Bununla birlikte siparişleriniz 150 Tl.'yi geçtiğinde bazı Kredi Kartlarının sunduğu imkanlar neticesinde alışverişleriniz taksitlendirilebilmektedir.Konu ile ilgili duyurular Sitemiz üzerinden yapılmaktadır.

Avon, tüm dünyada doğrudan satış sistemi ile çalışmaktadır, yani Avon ürünleri mağazalarda satılmamakta, sadece Avon Satış Temsilcileri aracılığıyla satılmaktadır. Bu sistemle kadınlarımızın ekonomik bağımsızlık, sosyal güven ve sosyal çevre kazanmasına katkıda bulunuyoruz. Avon müşterileri, ürünlerimize Türkiye çapındaki 150,000 ve tüm dünyadaki yaklaşık 5,000,000 Avon Satış Temsilcisi yardımıyla ulaşabilmektedirler.  Müşterilerimizle aramızdaki bağı oluşturan Temsilcilerimiz, işimizin kalbidir. Çünkü tüm dünyada milyonlarca kişi, siz Temsilcilerimiz sayesinde Avon ürünlerini tanıyor ve deneme fırsatı buluyor.